KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Emaljmålning 14034517
nr 1403 4517
Hardy Strid
(f. 1921), Sverige
Emaljmålning, Signerad, 33x25 cm, oramad
Hardy Strid, svensk bildkonstnä och grafiker född i Harplinge, Halland 1921.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 juni 2021
kl 18:36:53
11/6 15:24:22
150 kr
11/6 20:36:53
Hardy Strid
Läs mer om Hardy Strid